Vánoce 2011

23 Leden 2012 Zařazeno do Akce by Administrator
Ohodnoťte tento článek
(4 hodnocení)

Galerie obrázků

Jednou z tradic, kterou v Borůvce rádi slavíme, jsou Vánoce. Přestože to na zimu zatím moc nevypadá, Borůvkou se line vůně pečícího cukroví. Vše se připravuje na vánoční víkendový pobyt. Každoročně se snažíme dát našim klientům drobné dárky, které jim budou připomínat vánoční pohodu v Borůvce.
Rád bych touto cestou poděkoval paní Radce Vysoké za nákup sladkostí a jiných upomínkových předmětů, společnosti Varta Baterie a společnosti Elit, které nám opět poslali své výrobky či upomínkové předměty. Díky našim partnerům se dárkové tašky pěkně naplnily.
Zbývalo pár maličkostí, jako třeba nazdobit stromek. Toho se velice rádi ujaly děti a za pár minut byl stromek zaplněn ozdobami. Obyčejně bývá jeden stromek, u nás v Borůvce máme dva. Jeden zcela umělý a druhý zcela živý. Toho čeká po oslavení vánočních svátků výsadba v areálu.
Po slavnostním obědě u nádherně připravené tabule s ještě lepším jídlem, nás čekalo rozdávání dárků. Každému udělalo radost něco jiného a každý si svoji tašku opatroval až do samotného odjezdu, aby se mohl pochlubit rodičům.
Nejen dárky, jídlem a diskotékou byl zpestřený vánoční pobyt. Začal už vlastním vítáním našich dvou dobrovolnic, na které jsme se náležitě připravili. Podívejte se sami do galerie fotek a videí, kde je malá ukázka z připravovaného seriálu Sanitka.
Měli jsme i několik odborných seminářů vztahujících se k vánočnímu tématu. Vyndání kosti z krku, hašení požáru vánočního stromku. Nezapomněli jsme ani na betlém. Tolik známých osobností přišlo….. Prostor zbyl i pro zvyky. Rozkrajování jablek, házení střevíců.  Jen lití olova, bylo nahrazeno svíčkou.
Když se člověk dobře baví, tak čas rychle letí. To platilo u vánočního setkání, kterým jsme uzavřeli letošní rok. Co čekáme od roku 2012? Že bude zase o maličko lepší než ten, který nám pomalu končí.
Nashledanou v Novém roce, přátelé.
Administrator

Administrator

Spolek Borůvka, Borovany Sídlo: Petra z Lindy 147, 373 12 Borovany IČ: 266 41 003 DIČ: CZ 266 41 003 Číslo účtu: 05 63 08 63 89 / 0800 Česká spořitelna Trhové Sviny

Jste tady: Akce Vánoce 2011