ČEPS a.s.

  • PDF

ČEPS a.s.Společnost ČEPS se výrazně podílela na modernizaci kuchyně a vybudování přístavku – zázemí kuchyně. Rádi bychom jí touto cestou poděkovali za pomoc, která vedla ke zkvalitnění našich služeb pro naše klienty. I díky společnosti ČEPS jsme mohli vybudovat moderní kuchyni s odpovídajícím zázemím.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 23:23

Tesco – Pomáháme s Vámi

TescoByli jsme podpořeni Nadačním fondem Tesco v programu „Tesco – Pomáháme s Vámi”. Chtěli bychom co nejsrdečněji poděkovat nadačnímu Fondu Tesco za vyjádřenou podporu a všem, kteří se do hlasování zapojili a podpořili nás tak svým hlasem. Moc si vaší podpory vážíme a ceníme. Jsme velice vděční za tuto pomoc, protože nám umožní zajistit a udržet služby terénní pečovatelské služby, kterou poskytujeme lidem se zdravotním a tělesným postižením a seniorům. Děkujeme!

NADACE ČEZ
NADACE ČEZ – podpořila realizaci projektu Terénní pečovatelské služby
VDV – Nadace Olgy Havlové
Již 25 let pomáháme potřebným. Letos slavíme 25. výročí založení VDV. Podívejte se, co se nám za 25 let podařilo realizovat
LESY ČR, s. p.
Péče o les
Základní strategií hospodaření Lesů České republiky, s. p. je trvale udržitelné obhospodařování lesů s cílem vytvoření stabilního, kvalitního, druhově, prostorově a věkově skupinovitě smíšeného lesa.
AstraZeneca Czech Republic, s. r. o.
AstraZeneca Czech Republic s. r. o.
AstraZeneca je přední mezinárodní farmaceutická společnost s vlastním výzkumným programem zaměřeným na oblasti gastroenterologie, anesteziologie, kardiovaskulárních onemocnění, onkologie, onemocnění CNS, infekčních onemocnění, respiračních onemocnění, kloubních a kostních onemocnění.
ČEPS a.s.

ČEPS a.s.Společnost ČEPS se výrazně podílela na modernizaci kuchyně a vybudování přístavku – zázemí kuchyně. Rádi bychom jí touto cestou poděkovali za pomoc, která vedla ke zkvalitnění našich služeb pro naše klienty. I díky společnosti ČEPS jsme mohli vybudovat moderní kuchyni s odpovídajícím zázemím.

WEIL, GOTSHAL – Nadační fond
WEIL, GOTSHAL – nadační fond byl zřízen na počátku roku 2009, aby přispíval ke zlepšování a rozvoji kvality života jednotlivce, rozvoji duchovních a materiálních hodnot a uplatňovaní základních lidských práv a humanitárních zásad ve společnosti. WEIL, GOTSHAL – nadační fond svojí činností navazuje na rozsáhlou charitativní podporu poskytovanou advokátní kanceláří WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.
EKONOM – SYSTÉM, s. r. o.
EKONOM – účetní a evidenční systém
Nebojte se účetnictví, náš EKONOM vám rozumí – ÚČETNÍ PROGRAM bez obav. Vystavte svoji první fakturu již za chvíli nebo ještě dnes spočítejte mzdy vašich zaměstnanců. Šetřete svůj čas a peníze tak, jak to každodenně dělají tisíce našich zákazníků.
ANECT
Nový multifunkční počítač od společnost ANECT

anectV úterý 15. května 2012 jsme od předsedkyně Rady fondu Anect, paní Bokůvkové, převzali nový multifunkční počítač ACER Aspire. Společnost Ancet vyhověla naší žádosti o nový počítač, který tím nahradil stávající desetiletý počítač. Naši klienti na počítači sledují oblíbené videoklipy, prohlížejí si fotografie pořízené během svého pobytu v Borůvce, píší dopisy kamarádům. I pro ně se stal počítač pomocníkem, se kterým komunikují se svými nejbližšími. Nespornou výhodou nového počítače je jeho velká obrazovka a především dotykové ovládání. To zlepší práci klientům se zhoršenou pohyblivostí rukou a prstů. Počítač umožní napojit i stropní data projektor, což doposud nebylo možné. Zkrátka, získali jsme nového pomocníka, kterého maximálně využijeme.
Za všechny naše klienty bychom rádi poděkovali společnosti Anect za nový počítač, který bychom si z našich zdrojů nemohli dovolit nakoupit. Děkujeme.
Ekonomické stavby s. r. o.

Ekonomické stavby s. r. o.Dlouhodobá spolupráce s Ekonomickými stavbami, s. r. o.

Mít důvěru a dlouhodobou podporu silného partnera není v dnešní době jednoduché. Nás velice těší, že si Borůvku vybral významný partner, který oceňuje její služby pro těžce tělesně postižené. Od roku 2007 jsou jimi Ekonomické stavby, s. r. o.

Celý článek...
p. KALÍŠEK MARTIN, Praha

Seznam našich současných sponzorů a dárců v abecedním pořadí
Seznam našich současných sponzorů a dárců naleznete ve Výročních zprávách za jednotlivé roky.
Jste tady: Sponzoři